KONST / Litografier / Färglitografi 13789067
nr 1378 9067
Gösta Gustavson
(1931-2008), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 264/310, daterad 1979, "på väg till biblioteket". Motivet: 54x44, yttermått inklusive ram: 71x51 cm
Gösta Gustavson, svensk bildkonstnär född 1931, död 2008.
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 15 februari 2021
kl 19:05:31
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
Gösta Gustavson
Läs mer om Gösta Gustavson